Cumhuriyetimizin Kuruluşu’nun 100. Yılını coşkuyla kutladık

  • 30 Ekim 2023
  • 37 kez görüntülendi.
Cumhuriyetimizin Kuruluşu’nun 100. Yılını coşkuyla kutladık
REKLAM ALANI

Cumhuriyetimizin Kuruluşu’nun 100. Yılını coşkuyla kutladık

 

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Cumhuriyetimizin Kuruluşu’nun 100.yılı etkinlikleri kapsamında ilk olarak İlçe Kaymakamlık makamında gerçekleşen tebrigatların kabulü programında İlçe Kaymakamımız Kemal Duru’nun ve protokol üyelerinin bayramını kutladı.

REKLAM ALANI

 

Akabinde ise Cumhuriyet Meydanımızda gerçekleşen söyleşi programına katılan Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, İlçe stadyumunda gerçekleşen programında İlçe Kaymakamımız Kemal Duru ile birlikte İlçe halkımızın ve ögrencilerimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı.

 

Saygı duruşunda bulunulması ve akabinde belediye bandomuz eşliğinde İstiklal marşımızın okunmasıyla başlayan programda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bayram mesajı okundu. Akabinde ise Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Kaymakamımız Kemal Duru gerçekleştirdi.

 

“ŞİİRLER VE HALK OYUNLARI GÖSTERİLERİNİ VATANDAŞLARIMIZ BEĞENİYLE İZLEDİ”

 

Günün anlam ve önemini belirten şiirlerin okunmasının ardından Kır Efeler Halk Oyunları ekibi sahne aldı. Gösterileri vatandaşlarımız büyük bir beğeniyle izledi.

 

“CUMHURİYET KUPAMIZDA ÖDÜLLER SAHİBİNİ BULDU”

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetimizin Kuruluşu’nun 100.yılı dolayısıyla belediyemiz tarafından düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında dereceye giren takımların kupaları, madalyaları ve katılım belgeleri İlçe Kaymakamımız Kemal Duru, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve Cumhuriyet Başsavcısı Emre Vurmaz tarafından takdim edilirken büyük bir özveri ile hakemlik görevini üstlenen Cemalettin Bozkurt ve Gazi Yİlmaz’a teşekkür plaketini Belediye Başkanımız Nihat Sarı takdim etti.

 

Ödül takdiminin ardından tören geçişi ile program son buldu.

        

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ