Ara Tatil Etkinliğimizin hediyelerini takdim ettik

  • 30 Kasım 2023
  • 36 kez görüntülendi.
Ara Tatil Etkinliğimizin hediyelerini takdim ettik
REKLAM ALANI

Ara Tatil Etkinliğimizin hediyelerini takdim ettik

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, vizyon proje ve hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Eğitime ve çocuklarımıza vermiş olduğu desteklerle eğitim camiasında birçok önemli projeye imza atan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Çocuklarımızın ara tatili daha verimli ve etkin bir şekilde geçirmesi adına düzenlemiş olduğu “Çocuklarımız Ara Tatilde okuyor, Ders Çalışıyor” projesi kapsamında etkinliğimize katılan 150 ailemizin hediyeleri Belediyemiz Kültür Salonunda düzenlenen program ile takdim edildi.

REKLAM ALANI

“OKUYAN VE YAZAN BİR NESİL İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Hediye dağıtım programı öncesinde bir teşekkür konuşması gerçekleştiren Belediye Başkanımız Nihat Sarı, çocuklarımıza ve velilerimize etkinliğimize katılımlarından dolayı teşekkür ederek, eğitimin şart olduğunu ve okuyan bir nesilin yetişmesi için belediye olarak gerekli desteği her zaman verdiklerini ifade etti.

Çocuklarımıza ve velilerimize belediye logolu “Başarılar diliyorum” yazılı çay termosu hediyeleri Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve Belediye Encümen Üyelerimiz Erkan Kırtaş ile Neşe Taşpınar tarafından takdim edildi.

Programımız velilerimizin ve çocuklarımızın Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ