https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

19 Mayıs ilçemizde coşkuyla kutlandı

  • 20 Mayıs 2021
  • 218 kez görüntülendi.

19 Mayıs ilçemizde coşkuyla kutlandı
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında sabah düzenlenen çelenk törenin ardından ülkemizde ve ilçemizde saat 19:19’da istiklal marşı okunmasıyla program devam etti.
İlçemiz Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen programda Belediye bandomuz eşliğinde Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, protokol üyeleri ve evlerinin balkonlarından vatandaşlarımız saat 19:19’da istiklal marşımızı okudu.
İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Cumhuriyet Meydanında belediyemiz tarafından havai fişek gösterisi gerçekleştirildi. Programın devamında ise korona virüs salgını döneminde bayramlarımızın buruk bir şekilde kutlanılması dolayısıyla Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatlarıyla vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın bayram coşkusunu yaşamaları için belediyemiz bando ekipleri tarafından mahallelerimizde mini konserler verildi.

Kutlamalar ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “İnşallah korona virüs salgınından bir an önce kurtularak eskisi gibi yine bayramlarımızı büyük bir coşkuyla kutlarız. Belediye olarak vatandaşlarımıza bayram coşkusunu yaşatmak adına bando ekiplerimiz tarafından mahallelerimizde mini konserlerin verilmesini sağlıyoruz. En kısa zamanda eskiden olduğu gibi coşkuyla bayramlarımızı kutlamak temennisiyle tüm vatandaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ