60+ Tazelenme Üniversitesi Antalya Kampüsünden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Ziyaret

  • 19 Ocak 2019
  • 998 kez görüntülendi.
Sosyal Sorumluluk Projesi olan ve yetişkinlerin üniversite eğitimi aldığı 60 + Tazelenme Üniversitesi öğrencileri ile birlikte  Projenin yürütücüsü ve Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Gerontoloji Bölümü Başkanı Prof.Dr. İsmail Tufan ve Gerontologlar Derneği Başkanı Uzm. Gerontolog Faruk Yaşar Gürdal Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ettiler. Programa Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Sosyal Politikalar Başkanı ve İstanbul Milletvekili Fatma Betül Sayan Kaya ile Antalya Milletvekili İbrahim Aydın’da katıldı.

Prof.Dr.İsmail Tufan ve Tazelenme Üniversitesi öğrencileri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a projelerini anlattılar ve Üniversitenin Yüksek Öğretim Kurumu bünyesinde olmasını arzu ettiklerini belirttiler, ayrıca Gerontologların mesleki tanımlarında yanlışların düzeltilmesi ile birlikte ilgili kamu kurum kuruluşlarına atanması için kadro talebinde bulundular. Konuyu Milletvekili Fatma Betül Sayan Kaya’ya yönlendiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bununla ilgili yapılabilecek durumları değerlendireceklerini belirttiler.

TBMM’den sonra Tazelenme Üniversitesi öğrencilerini Ak Parti Genel Merkezinde ağırlayan Sosyal Politikalar Başkanı ve İstanbul Milletvekili Fatma Betül Sayan Kaya grupla yakından ilgilenerek 1 saat süren bir görüşme gerçekleştirdiler.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ