https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

“AYAĞI YERE SAĞLAM BASAN BİR VALİ”

“AYAĞI YERE SAĞLAM BASAN BİR VALİ”

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Genel Meclis Üyesi(İGM) Murat Orhan geçtiğimiz günlerde Dinar protokolü ile birlikte ziyaret ettiği Afyonkarahisar Valisi Kübra Büran Yiğitbaşı’nın ayakları yere sağlam basan, doğru tespit ve doğru analizler yaparak Afyonkarahisar’a ve ilçelerine büyük faydalar sağlayabileceğini belirtti.

Orhan ziyaret akabinde yaptığı değerlendirmesinde şunları söyledi, “ilçe protokolü olarak sayın valimiz Kübra BÜRAN YİGİTBAŞINA nezaket ziyaretinde bulunarak, ilçe sorunlarını kapsayan bir sunum yapıldı. Türkiye’nin ve ilimizin ilk kadın valisi olarak heyetimizi dinlerken aldığı notlar, doğru tespit, doğru analizlerle ayağı yere sağlam basan değerlendirmelerine hayran kaldım. Ağırbaşlı, sakin ve özgüveni yüksek bakış açısı devlet adamı rolünün kendisine ne kadar yakıştığını belli ediyordu. Popülist yaklaşımlardan ziyade, objektif ve realiteyi ortaya koyan tavırları, rol model olma yolunda sayın valimizin kararlı duruşunu müşahede ettik. Başarılı bir dönemle birlikte muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

İGM Üyesi Orhan Dinar dönüşünde de DİNARELLİ Lavanta tesislerine uğradı. Burada bazı incelemeler yapan Orhan, tesisin ve markanın Dinar’ı en iyi şekilde temsil edeceğine ve tanıtacağına inandığını, özellikle ilçenin marka değeri olacak olmasından da çok büyük mutluluk duyduğunu kaydetti. İSMAİL YILMAZ-DİNARHALKHABER

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ