Başkan Nihat Sarı, Dörtyol Caddesi Çok Geniş ve Güzel Olacak

  • 18 Kasım 2019
  • 133 kez görüntülendi.

Dörtyol Caddesi Yeni Görünüme Kavuşacak

Belediyemiz tarafından ilçemizin en yoğun trafik akışının olduğu Dörtyol caddesinde yapılacak olan yeni modern cadde çalışmalarına başlandı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya Başkan Yardımcısı Muharrem Öztürk ve Atölye Amiri Şeref Başoğlu eşlik etti.

İlçemizde bulunan elektrik telleri yer altına alınmaya devam ederken yer altına alınan yollardaki kaldırım, su kanalları ve bordür döşeme çalışmaları da aralıksız devam ediyor. Dörtyol caddesinde yer altına alınan elektrik telleri sonrası yol genişletme ve kaldırım çalışmalarına başlandı.

Konuyla ilgili konuşan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “İlçemizin en yoğun trafik akışının olduğu halkımız arasında Dörtyol caddesi olarak bilenen mevkide elektrik tellerinin yer altına alınması ile birlikte orada yaşanan trafik sorununu çözmek ve daha modern bir cadde yapmak için çalışmalara başladık. Yol genişletme çalışmalarının tamamlanmasının ardından tek tip kaldırım yapımına başlıyoruz. En kısa zamanda projemizi tamamlayarak Dinar’ımıza yakışır bir cadde haline getireceğiz.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ