https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Başkan Sarı: 110 Konutların yol problemi çözüme kavuşuyor

  • 17 Mart 2021
  • 149 kez görüntülendi.

Başkan Sarı: 110 Konutların yol problemi çözüme kavuşuyor
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatlarıyla ilçemiz İncirli mahallesinde bulunan 110 konutlarda yaşanan yol problemi başlatılan çalışmalar ile çözüme kavuşuyor.
110 Konutlarda yaşayan vatandaşlarımızın talebi ve bazı sokaklara öğrenci servislerinin girerken yolun sonu kapalı olduğu için geri dönmek zorunda kalarak sıkıntı yaşaması üzerine belediyemiz kapalı olan yolların devamında yol açma çalışmasına başladı.
Çalışmaları incelerken Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya İncirli Mahalle Muhtarı Muammer Düztepe ve mahalle sakinleri eşlik etti.
Çalışmaları inceleyen Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “İlçemizde vatandaşlarımızın rahat bir ulaşım sağlaması ve yollarımız ile kaldırımlarımızın modern bir görünüme kavuşması adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu bağlamda TOKİ 110 konutlarda bulunan vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek adına yol çalışmamızı başlattık. İnşallah yol çalışmamamızı tamamlayarak vatandaşlarımızın yol sorununu çözüme kavuşturmuş olacağız. Şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ