https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Başkan Sarı, “2021 Aile Yılı ziyaretlerimiz devam ediyor”

  • 04 Mart 2021
  • 156 kez görüntülendi.

Başkan Sarı, “2021 Aile Yılı ziyaretlerimiz devam ediyor”

Afyonkarahisar Valiliğimiz tarafından başlatılan 2021 Aile Yılı Projesi’nin “Evlilik ve Yuvanın Kurulması” başlığı kapsamında Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, AK Parti İlçe Başkanı İdris Er, MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan ve Başkanlık makamı sekreteri Ülkü Tosun ile birlikte ilçemizde evlilik hayatlarında 50 yılı geçen çiftlerimize program dahilinde ziyaretlere devam ediyor.

Bugünkü ziyaretler kapsamında Cumhuriyet Mahallesinden Halil- Ayşe Erken (61 yıl), Yeni mahalleden Ali İhsan- Vesile Aydemir (60 yıl), Otogar mahallesinden Salim-Hanım Fidanoğlu (63 yıl) ve Hürriyet mahallesinden Şerafettin- Cevriye Coşkun(55 yıl) çiftini ziyarette bulunuldu.

Mahalle muhtarlarının da hazır bulunduğu ziyaretlerde Belediye Başkanımız Nihat Sarı, çiftlerimize Suçıkan maketini hediye etmesinin ardından AK Parti İlçe Başkanı İdris Er ve MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan tarafından tebrik belgesi ve karanfil takdim edildi.

Ziyaretlerde ailenin önemine vurgu yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Afyonkarahisar Valiliğimiz tarafından ilan edilen 2021 Aile Yılı Projesi” kapsamında, aile değerlerinin yeniden canlandırılması ve farkındalık oluşturulması adına ilçemizde mahallelerimizde evlilik hayatlarında 50 yılı geçen çiftlerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Çiftlerimize Rabbimden sağlıklı ve huzurlu ömürler diliyorum.” İfadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ