Başkan Sarı AK Parti Yerel Yönetimler Kadın Şurasına Katıldı

  • 13 Aralık 2019
  • 89 kez görüntülendi.

Başkan Sarı AK Parti Yerel Yönetimler Kadın Şurasına Katıldı
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığınca, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın katılımıyla düzenlenen “Uluslararası Yerel Yönetimlerde 6. Kadın Şurası”na katıldı.
Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya toplantı katılımında Tatarlı Belediye Başkanı Şuayip Çiçek, Dinar AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gül Çağlı, Belediye Meclis üyesi Neşe Taşpınar eşlik etti.
Belediye Başkanı Nihat Sarı toplantı öncesinde AK Parti Genel Merkezine giderek Milletvekili Ali Özkaya ile bir görüşme gerçekleştirerek ilçemizde yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi vererek yapacak olduğu çalışma ve projeler hakkında istişarede bulundu.
Toplantı sonrası ise ziyaretlerine devam eden Başkan Sarı, Milletvekili Ali Özkaya ile birlikte Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Birol Ekici’yi ziyarette bulundu.  
Ziyaretler sonrası bir açıklama yapan Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşen toplantıya katıldı,  Akabinde ise Milletvekili Ali Özkaya ile birlikte Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Birol Ekiciyi ziyaret ederek Türkiye Belediyeler Birliğinden ilçemize hibe iş makinesi ve araç alımı konusunda istişarelerde bulunduk” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ