https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Başkan Sarı, e-twinning sergi açılışına katıldı

  • 15 Haziran 2021
  • 167 kez görüntülendi.

Başkan Sarı, e-twinning sergi açılışına katıldı
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, İlçemiz Sermaye Piyasası Kurulu Bölge Yatılı Ortaokulunda Dinar İlçe Milli Eğitim müdürlüğüne bağlı birçok okulun katılımıyla hazırlanan e-twinning yaygınlaştırma sergisi açılışına katıldı.
Sermaye Piyasası Kurulu Bölge Yatılı Ortaokulu’nda gerçekleşen sergi açılışına; İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Cumhuriyet Başsavcısı Selman Eskiler, İlçe Emniyet Müdürü Nihat Pulat, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş, ilçemizden ve köy okullarından öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

eTwinning, Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) kullanımıyla okullar için destek, araç ve hizmetler sağlayarak Avrupa’daki okullar arası iş birliğini teşvik eder. Ayrıca; eTwinning, eğitimciler için sürekli çevrimiçi Mesleki Gelişim için ücretsiz fırsatlar da sunmaktadır. E-twinning çalışması iletişim kurmak, iş birliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak; kısacası Avrupa’daki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele (öğretmenler, müdürler, kütüphaneciler v.b.) yönelik bir platform sunmaktadır.
İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve beraberindeki heyet yapılan çalışmalar dolayısıyla öğretmenleri ve öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını dilediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ