https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Başkan Sarı, “Eğitime verdiğimiz desteklerin meyvesini alıyoruz”

Başkan Sarı, “Eğitime verdiğimiz desteklerin meyvesini alıyoruz”
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatları doğrultusunda TOKİ Şehit Süleyman Şahin İlkokulunda belediyemiz tarafından yapılan çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmasının ardından TOKİ Şehit Süleyman Şahin İlkokulu Müdürü Bayram Yüksel ve öğrencileri yapılan hizmetler dolayısıyla Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür etti.
Teşekkür ziyaretinde; Okul Müdürü Bayram Yüksel ve Öğrenciler tarafından Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya çiçek takdim edilirken, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı tarafından ise öğrencilerimize günün anısına hediye paketi takdim edildi.

Samimi bir ortamda geçen sohbette öğrencilerimiz ile uzun süre sohbet eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, öğrencilerimizin belediyemizin okulda yaptığı çalışma hakkındaki düşüncelerini dinledi.
Öğrencilerimiz daha önce okul bahçesinin zeminin kötü olduğunu ve sürekli öğrencilerin düştüğünde dizlerinde yaralanma yaşadığını ifade ederek, yapılan çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışması dolayısıyla Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ettiler.
Nazik ziyaretleri dolayısıyla Okul Müdürü ve öğrencilere teşekkür eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, konuşmasında; “Eğitime vermiş olduğumuz desteklerin ardından geleceğimizin teminatı çocuklarımızın bugün olduğu gibi bizlere teşekkür ziyaretinde bulunmaları bizleri çok mutlu etti. Böylesi güzel ziyaretler ile tarafımıza dönüşlerin olmasıyla anlıyorum ki eğitime verdiğimiz desteklerin meyvesini alıyoruz. TOKİ Şehit Süleyman Şahin İlkokulumuzun bahçesinde yaşanan çevre düzenlemesi eksikliğine belediye olarak duyarsız kalmadık. Belediyemiz ekipleri tarafından gerekli çevre düzenlemesi yapıldı. Bunun yanında bahçenin güzelleşmesi adına peyzaj çalışması gerçekleştiriyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi Eğitime yapılan yatırım en büyük yatırımdır. İnşallah belediyemizin imkânları dâhilinde eğitime desteklerimiz sürecek.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ