https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Başkan Sarı, “En büyük yatırım eğitime yapılan yatırımdır”

  • 06 Ekim 2021
  • 178 kez görüntülendi.

Başkan Sarı, “En büyük yatırım eğitime yapılan yatırımdır”
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının başlaması nedeniyle başlattığı okul ziyaretlerini tamamladı.
Belediye Başkanımız Nihat Sarı, İlçemizde bulunan tüm anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteyi ziyaret ederek öğrencilerin ve öğretmenlerin talep ve isteklerini dinleyerek, belediyemiz imkânları ölçüsünde talep ve isteklerin karşılanması için ilgili birim amirlerine talimat verdi.

Okul ziyaretlerinde en büyük yatırımın eğitime yapılması gerektiğini vurgulayan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Eğitim-Öğretim yılının başlaması ile birlikte bizlerde yoğun bir tempoyla okullarımızı tek tek ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerimiz ile bir araya geldik. Ziyaretlerimizde okullarımızın taleplerini not alarak belediyemiz imkânları ölçüsünde çözüme kavuşturduk ve kovuşturmaya devam ediyoruz. Amacımız tüm öğrencilerimizin okullarımızda en iyi şekilde eğitim alması için Belediye olarak üzerimize düşeni en iyi şekilde yapmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle tekrardan tüm eğitim camiamızın ve öğrencilerimizin yeni Eğitim-Öğretim yılının en içten dileklerimle kutluyorum. “dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ