https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Başkan Sarı, “Galericiler Sitemiz için son toplantımızı gerçekleştirdik”

  • 19 Temmuz 2021
  • 154 kez görüntülendi.

Başkan Sarı, “Galericiler Sitemiz için son toplantımızı gerçekleştirdik”
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, ilçemize yapılacak olan Galericiler sitesi için Galericilik mesleğini icra eden esnaflar ile Dinar Belediyesi Meclis salonunda bir araya gelerek son kez toplantı gerçekleştirdi.
Toplantıda; Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya Belediye meclis üyelerimiz ve Galerici esnaflarımızdan Veli Özcan ile Önder Sayın’da eşlik etti.
Galericiler sitesinin yapımına dair ayrıntılı bilgilendirmelerin yapıldığı toplantıda esnaflarımızın düşünceleri alınarak karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

Toplantıda konuşma yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Öncelikle toplantımıza katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Galericiler Sitesi projemiz bildiğiniz üzere ilk etapta 57 dükkân, 5 adet ortak iş merkezi ve 1 adet Akaryakıt istasyonu olmak üzere 63 adet bina olarak duyurulmuştu. Milletvekilimiz Ali Özkaya’ya bina sayısının yetersiz olacağını galerici esnaflarımızın mağdur olacağını belirttik. Milletvekilimiz sağ olsun bizleri kırmadı ve girişimleri doğrultusunda projemizdeki sayı sınırı kalktı. Esnaflarımızın talep sayısına göre bina yapılmasının müjdesini aldık. Bu vesileyle tekrardan Milletvekilimize vermiş olduğu destek dolayısıyla teşekkür ediyorum. Sizlerle bir araya gelmemizdeki amaç projenin yapılması için istenen belgeler, ödeme şartları ve yapım aşamaları ile ilgili bilgilendirmeyi yaparak artık net sayıyı bildirmemizdir. İnşallah Galericiler Sitesi projemizi ilçemize ve galerici esnaflarımıza kazandıracağız. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ