https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Başkan Sarı, “Hizmetlerimizin meyvesini alıyoruz”

Başkan Sarı, “Hizmetlerimizin meyvesini alıyoruz”

Yeni Mahalle Muhtarı Kemal Karaaslan ve mahalle sakinleri, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya mahallelerine belediyemiz tarafından yapılan hizmetler dolayısıyla teşekkür ettiler.

Ziyarette; Mahalle Muhtarı Kemal Karaaslan ve mahalle sakinleri mahallelerinde bulunan bozuk yollara parke taşı döşenmesi başta olmak üzere alt yapı ve üst yapı çalışmaları, temizlik çalışmaları vb. hizmetler dolayısıyla Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ettiler.

Yeni Mahalle ve diğer 27 mahallemizde belediye olarak gerekli çalışmaların gerçekleştiğine değinen Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Göreve geldiğimiz günden bugüne tüm mahallelerimizde alt yapı ve üst yapı çalışmaları başta olmak üzere ihtiyaç olan tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Ve yaptığımız çalışmaların ardından vatandaşlarımız sağ olsun bizlere teşekkür edip, güzel dileklerini iletiyorlar. Vatandaşlarımızdan aldığımız destekle ilçemize güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Anlamlı ve nazik ziyaretleri dolayısıyla Yeni Mahalle muhtarımıza ve mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ