https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Başkan Sarı, “İlimizin E-Ticaret Sitesi Yarın satışa başlıyor”

  • 25 Mayıs 2021
  • 371 kez görüntülendi.

Başkan Sarı, “İlimizin E-Ticaret Sitesi Yarın satışa başlıyor”
Afyonkarahisar ilimize ve ilçelerine has ürünlerin ve lezzetlerin satışının yapılacağı www.albikere.com adlı e- ticaret sitesi 25 Mayıs’ta yani yarın satışlarına başlıyor.
İlçemizden mağaza olarak başvuru yapmak isteyen esnaflarımız aşağıda belirtilen linkler üzerindeki bilgilendirmeleri takip ederek kayıt oluşturabilirler.
E-ticaret sitesinin ilimize ve ilçelerimize hayırlı olmasını temenni eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “İlimizin ve ilçelerimizin ürünlerini satabileceği e-ticaret sitesi yarın satışlara başlıyor. Bu siteden elde edilecek komisyon gelirleri ile ihtiyaç sahibi öğrencilerimize burs sağlanacaktır. İlimizde e-ticaret sitesi kurulmasında emeği geçen başta Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’e ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyor, İlçemizde bulunan esnaflarımızı e-ticaret sitesine kayıt olmaya davet ediyorum.” İfadelerini kullandı.
albikere.com e-ticaret sitesi Afyon Eğitim Vakfı kuruluşudur. Burada mağaza açmak ücretsizdir. Sınırsız ürün yüklenebilir. Herhangi bir reklam ücreti talep edilmemektedir. Yıllık üyelik ücreti yoktur.
Tüm kategoriler için komisyon oranı %10’dur. PTT Kargo, Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile kargo anlaşmaları yapılmıştır. PTT Kargo entegrasyonu tamamlanmıştır. Diğer kargolar ile entegrasyon süreci en kısa sürede tamamlanacaktır.
Buradan elde edilecek komisyon gelirleri ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine burs olarak verilecektir.
https://albikere.com/
https://albikere.com/magaza-basvuru-asamalari
https://albikere.com/urun-yukleme-asamalari

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ