https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Başkan Sarı, “İyi günde de kötü günde de vatandaşlarımız ile bir aradayız”

Başkan Sarı, “İyi günde de kötü günde de vatandaşlarımız ile bir aradayız”
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan ile birlikte Ramazan Bayramı arefesinde ilçemiz asri mezarlığına kabir ziyaretine gelen vatandaşlarımız ile bayramlaştı.
Yoğun bir kalabalığın olduğu arefe gününde Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan asri mezarlığa vefat eden yakınlarını ziyarete gelen vatandaşlarımız ile sohbet ederek mübarek Ramazan bayramlarını kutlayıp şeker tadında bir bayram geçirmeleri temennisinde bulunarak, lokum ikram ettiler.
Vatandaşlarımız ise belediyemizin yapmış olduğu ikram dolayısıyla Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ettiler.
Vatandaşlarımızın bayramını kutlayan Belediye Başkanımız Nihat Sarı akabinde Bombacı Mehmet Çavuş başta olmak üzere tüm şehitlerimizin ardından aile yakınlarının kabirleri başında dua etti.
Asri mezarlık çevresi ve iç bölümünde trafiği koordine eden zabıta ekiplerimiz ise çıkış bölümünde bekleyerek vatandaşlarımıza lokum ikramında bulunarak hayırlı bayramlar temennisinde bulundular.
Ayrıca ikindi namazı sonrasında Ulu Cami önünden kabir ziyaretine gitmek isteyen vatandaşlarımız için ücretsiz servis kaldırıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ