https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Başkan Sarı, Menderes Nehri Projemiz başlıyor

Başkan Sarı, Menderes Nehri Projemiz başlıyor
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın seçim beyannamesinde yer alan Menderes Nehri Islahı Projesinin ihale süreci tamamlanarak sözleşmesi imzalanmasının ardından yer teslimi yapılarak çalışmalar başlayacak.

Devlet Su İşleri ve yüklenici firma işe sözleşme imzalanmasının ardından yer teslimi yapılacak proje kapsamında Menderes Nehri Projesi Salı pazarından başlayarak Millet Bahçesinin yapılacak olduğu halkımız tarafından düden olarak bilinen ve İncirli mahallesinde bulunan alana kadar yapılacaktır.

Projenin tamamlanmasıyla birlikte İlçemizin çehresinin değişerek daha güzel görünüme kavuşacağını kaydeden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Seçim beyannamemizde yer alan ve en büyük hayalim olan Menderes Nehri projemizin ihale süreci tamamlanarak yüklenici firma ile Devlet Su İşleri arasında sözleşme imzalanarak yer teslimi yapılacak. İnşallah en kısa sürede çalışmalar başlayacak. Projemizin başından sonuna kadar bizden desteğini esirgemeyen başta Milletvekilimiz Ali Özkaya olmak üzere Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli’ye ve Valimiz Gökmen Çiçek’e çok teşekkür ediyorum”dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ