https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Başkan Sarı, “Menderes Nehri Projemizin hayata geçmesine çok az kaldı”

  • 08 Haziran 2021
  • 401 kez görüntülendi.

Başkan Sarı, “Menderes Nehri Projemizin hayata geçmesine çok az kaldı”
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli’nin Çay ilçesinde gerçekleştirdiği programa katıldı.
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, programda Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli ile Menderes Nehri Projemiz ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Menderes Nehri Projesine tam destek verdiğini ve projenin ilk etabı için son aşamaya gelindiğini belirtti.

Dinarımıza yakışan bir proje olacak olan Menderes Nehri Islahı projesine ramak kaldığını belirten Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Yatırım programına alınan Menderes Nehri Projemiz ile ilgili Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli ile görüş alışverişinde bulunduk. Projemize vermiş olduğu destek dolayısıyla teşekkür ettik. İnşallah Dinarımıza yakışan güzel bir proje olacak. Herşey Dinar İçin diyerek çıkmış olduğumuz bu görevde ilçemizde birçok proje ve çalışmaya imza attık. İnşallah Menderes Nehri Projemiz ile bu projelerimizi taçlandıracağız. Projelerimizin hayata geçirilmesinde emeği olan Bakanlarımıza ve milletvekillerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ