https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Başkan Sarı, “Okullarımızın talep ve isteklerini dinliyoruz”

  • 09 Eylül 2021
  • 163 kez görüntülendi.

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının ardından okullara ziyaretler gerçekleştirerek öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin taleplerini dinliyor.
Belediye Başkanımız Nihat Sarı, ziyaretlerinde ağırlıklı olarak öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin talep ve isteklerini dinleyerek belediyemiz imkanları dahilinde taleplerinin çözüme kavuşacağının müjdesini veriyor.
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, bugünkü ziyaretler kapsamında; ilk olarak Yeniyol İlkokulunu ziyaret etti. Akabinde ise Anadolu Lisesi, Dinar Gazi Mehmet Çavuş Anadolu Lisesi, Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Dinar Rehberlik ve Araştırma Merkezi ve son olarak ise Dinar Bilim ve Sanat Merkezine ziyaret gerçekleştirerek öğretmenlerin ve öğrencilerin 2021-2022 yeni eğitim öğretim yılını tebrik etti.
Ziyaretlerdeki belediye olarak öğrencilerimize ve eğitim camiasına destek olmayı amaçladıklarının ifade eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Eğitime ve geleceğimizin teminatı çocuklarımıza büyük önem veriyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışımız ile belediyemiz imkanları doğrultusunda tüm okullarımıza talepleri ve istekleri doğrultusunda destek oluyoruz. 2021-2022 Eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte bu haftamızı öğretmenlerimize ve öğrencilerimize ayırdık. Bu vesileyle tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.
Ziyaret sonunda Belediye Başkanımız Nihat Sarı tarafından içerisinde maske ve dezenfektanların yer aldığı hediye poşetlerini okul müdürlerine takdim edildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ