https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Başkan Sarı, Tüm halkımızı Sahipsiz Sokak Hayvanları Merkezimizi ziyarete davet ediyoruz

Başkan Sarı, Tüm halkımızı Sahipsiz Sokak Hayvanları Merkezimizi ziyarete davet ediyoruz
Çocuklara hayvan sevgisini aşılamak amacıyla Yeniyol Ilkokulu Öğretmenleri tarafından organize edilen ziyaret kapsamında Yeniyol İlkokulu öğrencileri Belediyemiz Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Geçici Rehabilitasyon Merkezimize bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Ziyarette; Veteriner Hekimimiz tarafından öğrencilere Rehabilitasyon Merkezinde yapılan çalışmalar ile bilgi verilerek, Sokak Hayvanlarını sahiplenme işlemleri anlatıldı.

Çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılamak amacıyla Rehabilitasyon Merkezine düzenlenen geziden mutluluk duyduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Sahipsiz Sokak Hayvanları Merkezimize ziyarete gelen Yeniyol Ilkokulu Öğretmenlerine ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Çocuklarımıza hayvan sevgisini şimdiden aşılamaları bizleri de mutlu etmiştir. Bu bağlamda Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Geçici Rehabilitasyon Merkezimizin tüm vatandaşlarımızın ziyaretine açık olduğunu belirtmek istiyor, tüm okullarımızı ve halķımızı ziyaret etmeye davet ediyorum.”dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ