https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Başkan Sarı, Ulaşım noktasında gerekli çalışmaları gerçekleştiriyoruz

Başkan Sarı, Ulaşım noktasında gerekli çalışmaları gerçekleştiriyoruz
Baharın gelmesiyle birlikte Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatları doğrultusunda belediyemiz ekipleri çalışmalarına hız verdi.
Çalışmalarımız kapsamında kışın bozulan yollar başta olmak üzere İlçemiz Pancar mahallesine açmış olduğumuz yeni yolda da parke taşı döşeme ve bordür çalışmalarımız devam ediyor.
Belediye olarak Yaz-Kış demeden ilçemize en iyi şekilde hizmet vermek adına gerekli çalışmaların hız kesmeden devam ettiğine değinen Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Alt-yapı, parke taşı döşeme, yol bakım ve onarım çalışmaları başta olmak üzere birçok alanda vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz.
“İLÇEMİZDE BOZUK YOL BIRAKMAMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Çalışmalarımız baharın gelmesi ile birlikte daha da hızlandı. İnşallah program dâhilinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile ilçemizde bozuk ve kullanışsız yollar vatandaşlarımızın daha rahat bir şekilde ulaşım sağlayacağı yollar haline dönecek. Göreve geldiğimiz günden itibaren ulaşım sıkıntısı yaşanan birçok noktada ek yollar açarak vatandaşlarımızın ulaşımını kolaylaştırdık. İhtiyaç duyulan noktalarda yine ilave yol açma çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ