https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Başkan Sarı, “Üniversite öğrencilerimiz için başlattığımız Öğrenci servisimiz amacına ulaştı”

Başkan Sarı, “Üniversite öğrencilerimiz için başlattığımız Öğrenci servisimiz amacına ulaştı”
Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Dinar Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ender Boykut, Okul Müdür Yardımcısı Cemal Hakan Dikmen ve Yüksekokul Sekreteri İsa Çelebi, Ücretsiz öğrenci servisi uygulaması başta olmak üzere okula yapılan destekler dolayısıyla Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür etti.
Görüşmede; Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Dinar Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ender Boykut ve beraberindeki heyet yapılan destekler dolayısıyla Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ederek, belediyemiz tarafından başlatılan ücretsiz öğrenci servisi sayısının arttırılması talebinde bulundular.
“ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN BAŞLATTIĞIMIZ ÜCRETSİZ ÖĞRENCİ SERVİSİ SAYIMIZ 2’YE ÇIKIYOR”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Nihat Sarı, konuşmasında; “Belediye olarak başlatmış olduğumuz ücretsiz öğrenci servisinin öğrencilerimiz tarafından yoğun ilgi görmesi bizleri mutlu etti. Okul Yönetiminin talebi üzerine üniversite öğrencilerimizin KYK yurdundan okula gidip gelmesinde mağdur olmaması adına daha önce bir olan servis sayımızı ikiye çıkarıyoruz. Tüm öğrencilerimizin her zaman yanındayız ve belediye olarak imkânlarımız dâhilinde desteklerimizi devam ettireceğiz. ”dedi.
17 KASIM’DA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN “ÜNİVERSİTENE HOŞGELDİN” ETKİNLİĞİ DÜZENLEYECEĞIZ
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı konuşmasının devamında; “17 Kasım Dünya Öğrenciler günü dolayısıyla üniversite öğrencilerimizin aralarındaki arkadaşlık bağlarını güçlendirmesi adına Üniversitemiz ile işbirliği içerisinde düzenlenecek etkinlik ile ilgili Yüksek Okulu Müdürü Ender Boykut ile gerekli görüşmeleri yaptık. Etkinlik ile ilgili detaylı duyuru belediyemiz web sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.
Etkinliğimiz kapsamında Yerel sanatçılarımızdan mini konserlerin verileceği, şairlerimizden şiir dinletilerinin yer alacağı ve üniversite öğrencilerimizin de sahne alarak canlı müzik dinletisi gerçekleştireceği güzel bir organizasyonu gerçekleştireceğiz. Bu güzel etkinliğe tüm öğrencilerimiz davetlimizdir” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ