https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Başkan Sarı, “Vatandaşlarımızın sorunu bizim sorunumuzdur”

Başkan Sarı, “Vatandaşlarımızın sorunu bizim sorunumuzdur”

Dinarımızın ve vatandaşlarımızın sorunu bizim sorunumuzdur anlayışıyla Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, AK Parti İlçe Başkanımız İdris Er ve MHP İlçe Başkanımız Mustafa Karahan ile birlikte TOKİ 800 Konutlarda yaşanan aidat artışı ile ilgili TOKİ Emlak Yönetim Bölge Müdürü Sinan Türkmen’in ve TOKİ 800 konut halkını temsilen vatandaşlarımızın katılımıyla Dinar Belediye Meclis Salonumuzda acil bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda; Belediyemizin konuya dahil olmamasına rağmen bir belediye başkanının halkımızın sorununa ilgisiz kalmayarak tarafları bir araya getirmesi ve onları uzlaştırıcı bir zeminde buluşturması anlayışıyla burada bir araya geldiklerini ifade eden Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Vatandaşlarımızın sorunlarını çözüme kavuşturmak adına Milletvekilimiz Ali Özkaya ve ilgili kurumlar ile gerekli konuşmaları yapmamız sonucunda TOKİ Emlak Yönetim Bölge Müdürü Sinan Türkmen sizlerin talep ve isteklerinizi dinlemek için burada. Amacımız vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması ve çözüm yolu bulunmasıdır. Bizlerde belediye olarak üzerimize düşen bir görev olduğunda hiç çekinmeden elimizi değil bedenimizi taşın altına sokmaya hazırız. İnşallah vatandaşlarımızın mağdur olmayacağı bir şekilde çözüme kavuşacağına inanıyorum” dedi.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın konuşmasının ardından TOKİ 800 konut sakinlerimiz talep, istek ve şikayetlerini TOKİ Emlak Yönetim Bölge Müdürü Sinan Türkmen’e ileterek çözüm bulunmasını istedi.

TOKİ Emlak Yönetim Bölge Müdürü Sinan Türkmen ise talep ve istekler noktasında gerekli notları aldığını ve TOKİ Emlak Yönetimi olarak üzerlerine düşeni yapacaklarını ve tüm site sakinleri ile gerekli görüşme yapılacağını ifade etti.   

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ