https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Başkan Sarı’dan “Sokak Hayvanları Günü’nde Anlamlı Uygulama”

  • 05 Nisan 2021
  • 136 kez görüntülendi.

Başkan Sarı’dan “Sokak Hayvanları Günü’nde Anlamlı Uygulama”
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı Belediye olarak ilçemizde sahipsiz sokak hayvanlarının beslenebileceği beslenme noktaları oluşturulacak alanları belirlemek için hayvan severler ile bir araya geldi.
Dinar Belediyesi Veteriner Hekimi Ramazan Özsarı ve personellerin de hazır bulunduğu toplantıda ilçemizde sahipsiz sokak hayvanlarının beslenmelerini sağlamaları için oluşturulacak beslenme noktaları ile ilgili bir görüşme gerçekleştirildi.
Akabinde ise ilk etapta ilçemiz Korubaşı mahallesinde belirlenen alana giden Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve hayvan severler beslenme kaplarını içerisine mamaları dökerek bıraktılar.
Beslenme kaplarının bırakılmasının ardından sahipsiz sokak hayvanları beslenme kaplarına gelerek yemek ihtiyaçlarını karşıladılar.
Sahipsiz sokak hayvanlarının aç kalmaması için böyle bir çalışma başlattıklarını belirten Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “İlçemizde bulunan hayvan severlerimiz ile bir araya gelerek beslenme noktalarının kurulacağı alanlar ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Akabinde ise ilk olarak Korubaşı mahallemizde belirlediğimiz alana beslenme kaplarını bıraktık. Sahipsiz sokak hayvanlarının beslenmelerini sağlamaları için şehrimizin muhtelif noktalarına ekiplerimiz tarafından beslenme kapları yerleştirilecektir. Sahipsiz sokak hayvanlarımız yalnız değildir. 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü gibi anlamlı bir günde başlatmış olduğumuz uygulama aralıksız bir şekilde devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. show mouth pussy dedi ki:

    Asyalı, Yalama 0% Beyin yakan hd sikiş yaparak coşan hoş görünümlü
    hatun Ne varki bu dönemler deliler gibi sex yaptığı günlerisorgulayan hardcore sikiş yapmayı aklına ik
    bakışlı bayan, porno filmlerindeki gibi erkeği ile elbirliğiyle tatil.

BİR YORUM YAZ