https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Başkan Sarı’dan Üniversite Öğrencilerine Ücretsiz Okul Servisi

Başkan Sarı’dan Üniversite Öğrencilerine Ücretsiz Okul Servisi
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatları ile Dinar’da öğrenim gören üniversite öğrencilerine ücretsiz okul servisi uygulaması bu yılda devam ediyor.
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın geçtiğimiz günlerde Afyon Kocatepe Üniversitesi Dinar Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda üniversite öğrencileri ile bir araya geldiğinde müjdesini vermiş olduğu ücretsiz öğrenci servisi uygulaması bugün itibariyle başladı.
Öğrenciler başlatılan ücretsiz öğrenci servisi dolayısıyla Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür etti.

Uygulama hakkında bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Üniversite öğrencilerimizin isteği üzerine belediyemiz tarafından sabah KYK yurdundan üniversiteye gidişlerinde ve akşam dönüşlerinde ücretsiz öğrenci servisi uygulamamız bugün itibariyle tekrar başlamıştır. Pandemi öncesinde başlatmış olduğumuz uygulamamız kaldığı yerden devam ediyor. Eğitime olan desteğimiz her zaman devam edecektir. İlçemizde belediyemiz imkânları dâhilinde tüm okullarımıza eğitim desteğimizi sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz. Belediye olarak üniversite öğrencilerimizin her zaman yanlarında ve destekçileri olduğumuzu belirtmek istiyor, derslerinde başarılar -diliyorum.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ