https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Başkan Sarı’ya MHP’den Büyük Sürpriz

  • 06 Nisan 2021
  • 120 kez görüntülendi.

Başkan Sarı’nın göreve başlamasının üçüncü yıl dönümünde MHP’den özel kutlama
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın göreve başlamasının üçüncü yıldönümü münasebetiyle Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Karahan ve yönetimi Belediye Başkanımız Nihat Sarı ‘ya ziyarette bulundu.
Ziyarette Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Karahan ve yönetimi tarafından Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın göreve başlamasının yıldönümü özel pasta kesilerek kutlandı.
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Karahan yaptığı konuşmada; “Belediye Başkanımız Nihat Sarı göreve geldiği günden itibaren Dinarımız için gece gündüz demeden çalışarak büyük projelere imza attı. Belediye Başkanımızın her zaman yanındayız. İnşallah ilçemizde daha güzel proje ve çalışmalar gerçekleştireceğine can-ı gönülden inanıyoruz. Dinarımıza 2 yıl gibi kısa bir sürede yapmış olduğu güzel çalışmalar dolayısıyla teşekkür ediyorum.” dedi.
Ziyaret dolayısıyla bir teşekkür konuşması gerçekleştiren Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Öncelikle Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Mustafa Karahan’a ve yönetimine bu anlamlı ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ediyorum. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde Dinarımıza güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Göreve geldiğimiz günden itibaren gece gündüz demeden seçim döneminde vermiş olduğumuz vaatlerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. İnşallah görev süremiz boyunda daha nice güzel proje ve çalışmalara imza atacağız.” İfadelerini kullandı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ