https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Belediye Bandomuzdan Mahallelerde 23 Nisan gösterisi

  • 26 Nisan 2021
  • 291 kez görüntülendi.

Belediye Bandomuzdan Mahallelerde 23 Nisan gösterisi
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatları ile Belediyemiz Bando ekibi tarafından korona virüs salgını nedeniyle evlerinde kalan vatandaşlarımıza, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mahallelerde mini konserler verildi.
Belediyemiz Bando ekibi, Cumhuriyet Meydanından başlayarak ilçemizin neredeyse tamamını gezerek gösteriler gerçekleştirdi. Vatandaşlarımız ve çocuklar mahalle mahalle gezen bando ekibimize camlardan ve balkonlardan Türk Bayraklarını sallayarak Bando ekibine destek verdi.

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı konser ile ilgili yaptığı açıklamada; “23 Nisan etkinlikleri korona virüs tedbirleri kapsamında iptal edildi. Bizlerde belediye olarak çocuklarımızı bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayarak belediye bandomuz tarafından hem evde kalan vatandaşlarımıza hem de çocuklarımızın mini konserler verilmesini sağladık. İnşallah ülke olarak bu süreci de en kısa zamanda atlatacağız. Eskisi gibi yine Çocuk bayramını coşku içerisinde kutlayacağız. Tekrardan geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. This is my first time pay a visit at here and i am genuinely pleassant to read all at alone place.

  2. affiliate marketing for physicians
    home-based medical coding work for jobless physicians ways for nurses to earn money outside of work
    part-time work for hospital pharmacists

BİR YORUM YAZ