https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Engelliler gününde çocuklarımızın yanında oldu

Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Engelliler gününde çocuklarımızın yanında oldu

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla bir dizi anlamlı ziyaretlerde bulundu.

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, ilk olarak Dinar Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Dinar Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Özkurt ve Başkan Yardımcısı Erkan Kırtaş ile bir süre sohbet eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Engelliler gününü kutlayarak her zaman yanlarında olduğunu ifade etti.

“ÇOCUKLARIMIZI UNUTMADIK”

Dernek ziyaretinin tamamlanmasının ardından ise sırasıyla ilçemizde faaliyet gösteren Özel Öncü İletişim Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezine ve Özel Yeni Renk Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine bir ziyaret gerçekleştiren Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya belediye meclis üyemiz Erkan Kırtaş eşlik etti.

İlk olarak Özel Öncü İletişim Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezine Okul yöneticilerinden rehabilitasyon merkezlerinin çalışmaları hakkında bilgi alan Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Rehabilitasyon merkezinde eğitim gören öğrencilerle bir süre sohbet ederek, günün anısına öğrencilere çeşitli hediyeler takdim edip, öğrencilerle pasta kesimi gerçekleştirdi.

Okul ziyaretleri kapsamında son olarak ise Özel Yeni Renk Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde öğrencilerle bir araya gelen Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, öğrencilerimize çeşitli hediyeler vererek, bir gün değil her gün yanlarında olduğunu ifade ederek, en büyük engelin sevgisizlik olduğuna değinip, hepimizin birer engelli adayı olduğunu ifade etti.

  

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ