https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Herşey Gençlerimiz İçin ”

  • 12 Mayıs 2022
  • 113 kez görüntülendi.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Herşey Gençlerimiz İçin ”

Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımlarıyla gerçekleşen Büyük Taarruzun 100.Yılı Etkinlikleri’nin açılışına Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, AK Parti İlçe Başkanı İdris Er ile birlikte katıldı.

“PROJELERİMİZİN TAKİPÇİSİYİZ”

Açılış programında; Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Gençlik ve Spor Bakanlığımızın yatırım programı kapsamında ilçemize yapılacak olan ve ihale süreci başlayan Kapalı Yüzme Havuzu, Gençlik Merkezi, Halısaha ve İlçe Stadyumuna sentetik çim ile yürüyüş yolu projelerinin yapımı ile ilgili görüşerek taleplerini iletti.

Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu projelerimize ilave ek ödenek desteğinin sağlanacağını ve gençlerimizin her zaman yanında olduğunu belirtti.

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Bakanımız ile yaptığı görüşme sonrasında yaptığı açıklamada: “Geleceğimizin teminatı gençlerimizin Spor, kültürel ve sosyal alanlardan en iyi şekilde faydalanması için elimizden geleni yapıyoruz. Gençlerimizin her daim yanında olan Bakanımız ilçemize kazandırılacak olan projelerimize ilave ek destek verileceğinin müjdesini verdi. Projelerimizin ilçemize kazandırılmasında emeği geçen başta Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek’e ve Milletvekillerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İlçemiz her hizmetin en iyisine layık.”dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ