https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Mimarlarımızın gününü kutladı

Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Mimarlarımızın gününü kutladı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 3 Ekim Dünya Mimarlık Günü dolayısıyla ilçemizde faaliyet gösteren mimarlarımız ile Belediyemiz Meclis Salonunda bir araya geldi.

Mimarlarımız ile bir süre sohbet ederek, günün anısına pasta kesimi gerçekleştiren Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, mimarlık mesleğinin öneminden bahsederek, ilçemizde yapmış oldukları güzel hizmetler dolayısıyla mimarlarımıza teşekkür etti.

Anlamlı bir günde mimarlarımızı bir araya getirerek, her zaman mimarlarımıza destek olarak günün anısına göndermiş olduğu çiçek dolayısıyla Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür eden Mimarlarımız ise ilçemizde güzel hizmetler yapmaya devam edeceklerini belirttiler.

Ülkemizin ve dünyanın her köşesini ortaya koydukları eserlerle adeta ilmek ilmek dokuyan, Mimarlarımız ile bir arada olmaktan gurur duyduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Gerçekten mimarlarımız çok önemli bir mesleği icra ediyorlar. Şahsımda İnşaat Mühendisi bir belediye başkanı olarak ilçemizde güzel eserler bırakmak adına güzel projelere imza atıyoruz. Mimarlık mesleğinin üstadı Mimar Sinan’ı rahmet ve saygıyla anıyor, bu duygu ve düşüncelerle başta ilçemizde ve belediyemizde hizmet veren mimarlarımız olmak üzere tüm mimarlarımızın 3 Ekim Dünya Mimarlık günlerini en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ