https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan 19 Mayıs Kutlama Mesajı

  • 19 Mayıs 2021
  • 174 kez görüntülendi.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan 19 Mayıs Kutlama Mesajı
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Belediye Başkanımız Nihat Sarı mesajında; “19 Mayıs 1919, kurtuluş mücadelesinin başlangıcı ve bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’ne giden sürecin ilk adımıdır. Zor şartlar altında kurulan Türkiye Cumhuriyeti devletimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılaplarıyla pekiştirilmiş ve Türk gençliğine armağan edilmiştir. Türk milleti olarak bu emanete sahip çıkmak hepimizin en büyük görevidir.

“Bütün ümidim gençliktedir” diyen ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk 102 yıl önce kurtuluş mücadelesinin meşalesini yakmış ve nesilden nesile günümüze kadar gelmiştir. Binlerce şehit vererek, sıkıntı ve yokluklar içinde, büyük özverilerle kurulan Türkiye Cumhuriyeti bizlere ve gençlere emanettir. Bu değerli emaneti yaşatmak ve sonsuza kadar korumak, gelecek kuşaklara en iyi şekilde aktarmak, en başta gelen görev ve sorumluluğumuzdur.
Yakın bir gelecekte ülke yönetiminde söz sahibi olacak ve Türkiye Cumhuriyetimizi omuzlarında yükseltecek olan gençlerimize her zaman güvendik ve güvenmeye devam edeceğiz. Ülkemizi Gazi Mustafa Kemal Atatürkün gösterdiği çağdaş medeniyet seviyesine ancak ve ancak gençler taşıyacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşı şehitlerini ve gazilerimizi şükranla anıyor, Gençlik ve Spor Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. work from home jobs for social media managers
    PharmEmpire affiliate commission rates
    Top supplements affiliate programs with high payouts
    highest paying herbal supplement affiliate programs

BİR YORUM YAZ