https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan Eğitime bir dev destek daha

  • 24 Mart 2023
  • 130 kez görüntülendi.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan Eğitime bir dev destek daha

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, ilçemizde eğitim gören öğrencilerimize vermiş olduğu desteklere bir yenisini daha ekliyor.

İlçemiz merkezinde eğitim gören 12.sınıf öğrencilerimizin ailelerine destek olmak amacıyla YKS Sınavının 1.Oturumu olan TYT Sınavı ücreti olan 115 Türk Lirasını belediyemiz karşıladı.

“404 ÖĞRENCİMİZ FAYDALANDI”

17 Haziran 2023 Cumartesi günü yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) 1.Oturumu olan TYT Sınavı ücretleri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden alınan sayıya göre toplam 404 Öğrencimizin faydalanması için eğitim görmüş oldukları okulların hesabına sınav ücretleri belediyemiz tarafından yatırılmıştır.

Öğrencilerimiz 1. Oturum sınav ücretlerini eğitim görmüş oldukları okuldan imza karşılığı alarak, ödeme dekontunu okul idaresine teslim edecek. Daha önce sınav ücreti ödemiş olan öğrencilerimiz ise ödeme dekontu ile okula başvuru yaparak imza karşılığı sınav ücretini alabilecek.

Azim ve çalışma sizden sınav ücretleriniz bizden sloganı ile öğrencilerimize verdikleri desteklere bir yenisini daha eklediklerini ifade eden Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Üniversite sınavına girecek olan öğrencilerimizin üzerinden maddi yükümlülüğü hafifletmek adına sınav ücretlerini karşıladıklarını belirterek, eğitime göreve geldikleri günden bugüne büyük destekler verdiklerini, bunun yanı sıra öğrencilerimizi de yormamak adına sınav ücretlerini okulların hesaplarına aktardıklarını açıklayarak sınava girecek öğrencilerimize başarılar diledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ