https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Belediyemizden Lise sınavına hazırlanan öğrencilere destek ve hediye

Belediyemizden Lise sınavına hazırlanan öğrencilere destek ve hediye
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın en büyük yatırım eğitime yapılan yatırımdır anlayışıyla başlatmış olduğu eğitim destekleri kapsamında; Belediyemiz ve Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile ilçemiz genelindeki (köy, kasaba ve merkez) 5, 6, 7 ve 8. sınıflarda eğitim gören öğrencilerimize yönelik düzenlenen deneme sınavında dereceye giren öğrencilere hediyeleri takdim ediliyor.
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın Fatih Ortaokulu ve Şehit İzzet Taşbaş İmam hatip Ortaokulunda dereceye giren öğrencilere hediyelerini takdim etmesiyle hediye dağıtım programı başladı.

Öğrencilerimizi tebrik ederek hediyelerini takdim eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Göreve geldiğimiz günden bugüne ilçemizde yapmış olduğumuz yatırımların en önemlilerinden bir tanesi eğitim alanında oldu. Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimizin sınav kaygısını yenmesi ve motive olması adına Belediyemiz ve Milli Eğitim İşbirliği ile düzenlenen ödüllü deneme sınavının sonuçlarının açıklanması ile birlikte dereceye giren öğrencilerimize ödüllerini takdim ediyoruz. Bizler her zaman eğitimin ve öğrencilerimizin destekçisiyiz. Belediye olarak çocuklarımıza yönelik bu türde çalışmalarımız devam edecek. Tüm öğrencilerimize derslerinde kolaylıklar diliyorum.” dedi.
Hediye dağıtım programı Belediyemiz ekipleri tarafından sırasıyla Sermaye Piyasası Bölge Yatılı Ortaokulu, Atatürk Ortaokulu ve TOKİ Ortaokulunda dereceye giren öğrencilere hediyelerin verilmesiyle son bulacak.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ