https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Bu yıl Okullarda Güvenlik Görevlisi Olmayacak

 • 15 Eylül 2021
 • 266 kez görüntülendi.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Dinar Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda “Güvenli Okul Güvenli Gelecek” toplantısı yapıldı. Dinar İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Tatarlı Belediye Başkanı Şuayyup Çiçek,  İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Necip Kacar, Cumhuriyet Başsavcısı Selman Eskiler,  Emniyet Müdürü Nihat Pulat, Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş ve okul müdürleri katıldı.

2021-2022 eğitim öğretim sezonu için okulların her yönden güvenliği konusunun ele alındığı toplantıda, Emniyet Müdürü Nihat Pulat güvenlik tedbirleri için bir seminer sundu.

Bir kısmı basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantıda bu sene hiçbir okulda güvenlik görevlisinin bulunmayacağı belirtildi.

detaylar için >>>> https://fb.watch/809OUFk85w/

GÜVENLİ OKUL GÜVENLİ GELECEK İÇİN ASAYİŞ TOPLANTISI YAPILDI
Dinar İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya başkanlığında İçişleri Bakanlığının Güvenli Okul Güvenli Gelecek konulu yazıları üzerine Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Dinar Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda düzenlenen toplantıya; Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Cumhuriyet Başsavcısı Selman Eskiler, Dinar İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Necip Kacar, Dinar İlçe Emniyet Müdürü Nihat Pulat, Tatarlı Belediye Başkanı Şuayyup Çiçek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş, okul müdürleri ve daire amirleri katıldı.
İlçe Emniyet Müdürü Nihat Pulat’ın sunum yaptığı toplantıda ‘’Güvenli Okul, Güvenli Gelecek” Projesi kapsamında, öğrenci ve öğretmenlerin kendilerini güvende hissedeceği fiziksel ve çevresel olarak okulların korunaklı hale getirilmesi, okul giriş çıkış saatlerinde devriye ekiplerinin görevlendirilmesi, okul çevresi ve ilçe merkezinde trafik güvenliği, okul çevresindeki metruk binaların yıkılması, okul çevresinde bulunan internet cafe ve oyun salonlarının denetlenmesi, okullardaki güvenlik kamera sistemleri üzerine görüşüldü.
Ayrıca çocukların uyuşturucu gibi zararlı alışkanlıklardan uzak durması için gerekli bilgilendirmelerin çocuklara okullarda yapılması ve sosyal medya kullanımının doğru ve amacı doğrultusunda kullanılması için bilgilendirme seminerleri düzenlenmesi üzerine bilgi alışverişinde bulunuldu. Ayrıca ilçemizin genel asayiş ve trafik problemleri de değerlendirilerek toplantı sonlandırıldı.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Advertise with Us Powered by 11880. tr. Company name, category.
  city, town, street. Home > Prefecture of Sakarya Maps
  Pharmacy Duties Postal Codes. Featured Listing. Details.
  Map. GÜRALPAY FATURA ÖDEME MERKEZİ (Hasan Fehmi Gür) Orta Mah.
  Soğan Pazarı Cad. 25 (Akbank Karşısı) Adapazari, Sakarya Map View.
  0264.

 2. Gerçek Kesit: Kocasının Arkadaşlarını Elden Geçiren Azgın Meral’in Ortalığın Tozunu Attırma Hikayesi.
  Favorilerinize Ekleyin. Merhaba değerli Gerçek Kesit tutkunları.
  Bu hafta da yine taşlı sopalı kavgaya anadan üryan girmiş gibi dayak atan bir
  bölümle karşınızdayız. Bölümümüzün adı AĞIR BEDEL ve emin olun size.

 3. Kas aastasel mehel võib olla impotentsust? patsientide juurde kas Kuidas aru saada, et oled impotent ja kas impotentsus on ravitav?

 4. Discounted online generics for sale with no prescription Buy diabetes meds with Bitcoin and make
  the feds mad
  Prandin without a prescription, where to find illegally?
  Buy generic Metformin online without prescription

BİR YORUM YAZ