https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Bütün köylerin sorunlarını tespit edecekler

  • 29 Mart 2021
  • 112 kez görüntülendi.

CHP Dinar İlçe başkanı Ali Arıkan ve yönetim kurulu üyeleri yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarına devam ediyor. Köy ziyaretlerine devam eden CHP heyetinin çalışmalarını anlatan Başkan Ali Arıkan şunları söyledi, “Bugün Akgün,Akçaköy,Uluköy ve Karataş Köylerimizi ziyaret ettik.Akgün köyümüzde muhtarımızın başarılı çalışmalarına şahit olduk.Tadilatı devam eden kooperatif binası icin kendisine destek olunması gerektiğini düşünüyoruz.Tabiki tarımsal sulama sorunu halen devam etmektedir.Akçaköy’de de Okul’un ya yeniden açılması ya da köy muhtarlığına tahsis edilmesi hususunda köylülerimizin talepleri bulunmaktadır.Ovanın genel sulama suyu problemi bu köyümüzde de mevcuttur.

Uluköy’de ise; daha önce de dile getirdiğimiz üzere cami imamı olmadığı ve bu yönde ihtiyacın devam ettiği tarafımıza bildirilmiştir.Aynı zamanda düğün salonu,muhtar odası,köy konağı taleplerinin olduğunu öğrendik.

Karataş köyümüzde ise köy içindeki yollarının kilitli taş döşemesinin halen yapılmadığını ve sulama ile ilgili sorunların devam ettiği,camide imam olmadığı yönünde tespitlerimiz olmuştur.

Ziyaretlerimiz çerçevesinde köylerimizin sorunlarını tespit etmeye ve dile getirmeye devam edeceğiz.Özellikle Dombay ovasında bulunan köylerimizin sulama sistemine dair ayrıntılı bir açıklamamız olacaktır.

İlçe başkanlığı olarak ziyaretlerimize devam edeceğiz.Vatandaşlarımızı dinleyip sorunlarla ilgili gündem yaratmaya gayret edeceğiz.

Bu vesile ile bizi misafir eden tüm köylülerimize,muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ