https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığından projelerimize destek

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığından projelerimize destek

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum Başkanlığında, Milletvekillerimiz Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanları, İl ve ilçe Başkanlarının katılımlarıyla İlçelerimize ve beldelerimize verilecek olan destekler üzerine gerçekleştirilen toplantıya katıldı.

Toplantıda Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya AK Parti İlçe Başkanımız İdris Er, Tatarlı Belediye Başkanı Şuayyup Çiçek ve Haydarlı Belediye Başkanı Duygu Peker eşlik etti.

*Düden Millet Bahçesinin sözü alındı
*Salı Pazarı İnşatımıza 750.000 bin lira ek ödenek

Belediye Başkanımız Nihat Sarı, gerçeklestirilen toplantı sonrasında yaptığı açıklamada; “İlçemize yapılması planlanan Düden Millet Bahçesinin hayata geçirilmesi için finansman talebimize Bakanımız Sayın Murat Kurum gerekli desteği vereceğini ifade ettiler. Ayrıca Salı Pazarımızda devam eden inşaatımız için daha önce 750.000 bin liralık desteğe ek olarak bu toplantımızda da yine 750.000 bin lira destek vereceğinin müjdesini bizlerle paylaştı. Projelerimize her zaman destek veren Başta Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum olmak üzere emeği geçen Milletvekillerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ