https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

DAZKIRI, AYVALIK’TA TANITILDI

  • 05 Mayıs 2016
  • 1.056 kez görüntülendi.

Nisan ayı Meclis Toplantısı’nda alınan kararla Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği (Kaz Dağı ve Madra Dağı Belediyeler Birliği)’ne üye olunması kararlaştırıldı.

Merkezi Edremit’te bulunan Birliğin Olağan Meclis Toplantısı, 30 Nisan 2016 Cumartesi günü Ayvalık’ta yapıldı. Dazkırı Belediye Başkanı İsmail TAYLAN İç Anadolu Belediyeler Birliği 52.Olağan Meclis Toplantısı’nda olması nedeni ile yerine Başkan Vekili Naciye İPEK katıldı. Gerçekleşen toplantıda Birliğin adı Kaz Dağı ve Madra Dağı Belediyeler Birliği iken Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği olarak değiştirildi.

Alınan meclis kararı uyarınca Birliğe üyelik başvurunun oy birliği ile kabul edilmesinin ardından Başkan Vekili Naciye İPEK Dazkırı’yı  tanıtıp Dazkırı hakkında bilgi verdi ve Birliğe katılmanın Dazkırı için faydalı olacağını, diğer üye belediyeler ile bilgi alışverişinin sağlanacağını, birliğin de misyonunu yansıtan çevrenin korunması-çevre sağlığı için çalışmalar yapılacağını ve çevreye duyarlı, demokratik, katılımcı, saydam, hizmetlerde verimlilik ve kaliteyi amaçlayan bir belediyecilik anlayışının yaygınlaştırılacağını belirtti.

Oldukça verimli geçen toplantının sonunda Dazkırı belediyesi Üyelik Beratı ve plaket takdim edildi.

haber foto: dazkırı belediyesi

5 mayıs 2016 perşembe 08:33

Face

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ