https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

DİNAR FEN LİSESİNDEN BÜYÜK BAŞARI

  • 09 Eylül 2021
  • 138 kez görüntülendi.

İlçemizin yüz akı Dinar Fen Lisesi, zorlu pandemi şartlarına rağmen başta öğrencilerin ve tüm personelinin özverili çalışmalarıyla 5 tıp, 2 diş hekimliği,  1 Pilotluk,3 eczacılık, 3 hukuk 9 Mühendislik 2 PDR 1Psikoloji ,8Hemşirelik  3 Öğretmenlik 2 Diyetisyenlik   1 Dil Terapisi olmak üzere  yaklaşık yüzde 40’lık  lisans yerleştirme oranıyla tarihinin en büyük başarısına ulaşarak hepimizi gururlandırdı.

Okul Müdürü Ömer ŞENDERİN, “Öğrencilerimizin başarılarına şahit olmak bizleri gururlandırdı. Görevde bulunduğumuz sürece yaptığımız çalışmaların sonuçlarını almak bizi çok mutlu etti. Zor zamanlardan geçtiğimiz şu günlerde doğru planlama ve çalışma sonucunda bu başarıyı elde ettik. Bu başarıda emeği geçen idari kadromuzu, emeğin en anlamlı temsilcileri öğretmenlerimizi, duyarlı velilerimizi, tek yürek olmayı başaran ve azimle ilerleyerek bizleri gururlandıran öğrencilerimizi tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz. Bu süreçte bizlerden desteğini esirgemeyen  Kaymakamız Selami KAPANKAYA’ya ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ufuk TAŞBAŞ’ teşekkürlerimi sunuyorum.

Okulumuzun daha büyük başarılara ulaşacağından eminiz. Ayrıca bu sene birçok öğrencimiz de dört yıllık bir üniversiteye yerleşebilirdi ancak çok daha iyi bir üniversiteye yerleşmek istediler. Bu öğrencilerimizin seneye iyi yerlere yerleşeceklerine inanıyorum ve kendilerine başarılar diliyorum.Halkımıza da tüm samimiyetimle şunu söylemek isterim ki çocuklarını gönül rahatlığıyla okulumuza gönderebilirler. Onların da desteğiyle Dinar’ımızı gururlandıracak daha büyük başarılara imza atacağımızdan emin olabilirler.”dedi.

İşte Dinar Fen Lisesinden üniversite kazanan öğrencilerin isimleri ve kazandıkları okullar:

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Dinar Hava Durumu

DINAR

Köşe Yazarları
Günlük Burçlar
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha