https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

DİNAR KAYMAKAMI KEMAL DURU’NUN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

DİNAR KAYMAKAMI KEMAL DURU’NUN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Öğretmenlerimiz, ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı ve gençleri en ideal şekilde yetiştirip geleceğe hazırlayarak son derece kutsal bir görevi yerine getirmektedirler.

İnsanların ve toplumun yetişmesinde ve şekillenmesinde taşıdıkları büyük önem dolayısıyla öğretmenler, milletimizin hayatında da eşsiz bir yere sahiptir.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı, büyük fedakarlık ve özveri göstererek şefkat ve merhametle; Vatanımıza, Milletimize ve Devletimize sevdalı, fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli bireyler olarak yetiştiren öğretmenlerimiz, hiç şüphesiz her türlü takdir ve değerin üzerindedir.

Her iklimde, her coğrafyada aydın bireyleri topluma kazandıran saygıdeğer öğretmenlerimiz; sınıfı, okulu ve hatta bölgesini değiştirebilecek irfan ordusunun kahraman bir kumandanıdır.

Onurlu meslekleriyle ülkenin geleceğinde önemli sorumluluklar taşıyan, saygın kişilikleriyle gönüllerimizde yaşattığımız öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyor, başöğretmen Atatürk ve aramızdan ayrılan değerli öğretmenlerimizi saygı ve rahmetle yâd ediyor, sağ olanlara da aileleri ile birlikte huzurlu günler diliyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ