https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

DİNAR ŞEHİT MUHAMMET BAYRAM ANAOKULU İTFAİYE HAFTSINI KUTLADI

DİNAR ŞEHİT MUHAMMET BAYRAM ANAOKULU İTFAİYE HAFTSINI KUTLADI

İlçemiz Dinar Şehit Muhammet Bayram Anaokulu İtfaiye Haftası Etkinlikleri kapsamında Dinar Belediyesi İtfaiye Ekiplerini okullarına davet ettiler. Okula gelen itfaiye ekibine çiçek takdim ederek İtfaiye haftalarını kutladılar.

Gelen ekip tarafından itfaiye hizmetlerinin ne olduğunu, yangın güvenlik önlemlerinin önemi ve yangından korunma şekilleri konusunda çocuklara bilgilendirme yapıldı. İtfaiye aracının da tanıtıldığı etkinlikte, öğrenciler itfaiye hortumu da kullandı. Bilgilendirmeden sonra öğrencilerle birlikte yangın tatbikatı yapılarak bilgilerin pekiştirilmesi sağlandı ve yangın esnasında nasıl hareket edilmesi konusunda çocuklarda farkındalık oluşturuldu. Okul idaresi ve öğretmenler de çocuklarla birlikte yangın söndürme çalışmalarına katıldı.

Şimdiye kadar itfaiyecilik mesleğine gönül vermiş olup şehit olan itfaiye şehitlerimizi rahmetle anarak, tüm itfaiye çalışanlarının haftasını kutluyoruz. İtfaiye Haftasını kutlayan Dinar Şehit Muhammet Bayram Anaokulu’nun öğrencileri, öğretmenleri ve okul idaresine, Çocukların eğitimine katkılarından dolayı da Dinar Belediyesi’ne ve İtfaiye Amirliği’ne teşekkür ederiz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ