https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Çok Daha Başarılı Bir Okul Olacak

Çok Daha Başarılı Bir Okul Olacak

Fatih Mahallesinde TOKİ Konutlarındaki yeni hizmet binasında 2018-2019 Eğitim ve Öğretim sezonuna başlayan Şehit Piyade Uzman Çavuş Selçuk Gürdal Orta Okulunda Okul Aile Birliği Başkanı ve Yöneticileri seçimi gerçekleştirildi.

Başarılarıyla göz dolduran ve ilçede Fen Lisesi başta olmak üzere birçok liseye öğrenci göndermeyi başaran Ş.P.U.ÇVŞ Selçuk Gürdal Orta Okulu Okul Aile Birliği başkanı Şevket Bağırkan seçildi.

Başkan yardımcılığına Dinar Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Hayrettin Ertan getirilirken, yönetim kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu, Yazman İlyas Şükrü Özdağlı, Muhasip Hacer Toklu, Üye Şevki Karadeniz, denetim kurulu Şemsettin Demirel, Mehmet Gürbüz ve Murat Topay.

Okul Müdürü Mehmet Öztürk seçimlerin yapılmasından sonra birlik ve beraberlik konuşması yaparak şunları söyledi, “Okulumuzun yüksek başarısı her geçen yıl artıyor. Çok kaliteli okullara öğrencilerimizi gönderiyoruz. Başarının anahtarı, veli, öğretmen ve öğrenci üçgenin de saklı. Biz buna çok iyi dikkat ediyoruz. Bu bağlamda okul aile birliği çok önemli bir yerde duruyor. Siz duyarlı velilerimizin sayesinde çocuklarımızın ve okulumuzun başarısı günden güne artıyor. Bizler birlik ve beraberlik içerisinde eğitim ve öğretim alanında en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Yeni seçilen okul aile birliğimize şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Konuşmanın ardından ise okul aile birliği üyeleri okul yönetimine ve idaresine teşekkür etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ