https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Dinar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Hemşireler Günü

Dinar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Hemşireler Günü

Dinar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Hemşireler Günü

Dinar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Dinar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Spor Salonunda “14 Mayıs Hemşireler Günü” etkinliği gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın söylenmesiyle başlayan programda bir konuşma gerçekleştiren Dinar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Şevki Karadeniz Hemşirelik mesleğinin çok önemli ve ciddi bir meslek olduğunu, sağlık hizmetlerinde en büyük görevin hemşirelere düştüğünü belirterek şunları söyledi, “Hemşireler, sağlık hizmetlerinin her aşamasında yanımızda olan beyaz meleklerdir. Koşullar ne olursa olsun sabırla hareket ederek,  insan sevgisi, şefkat ve bilgiyle harmanlanmış meziyetleriyle görevlerini en güzel şekilde ifa etmektedirler. Bu düşüncelerle her zaman hoşgörülü, sorumluluğunun bilincinde ve hep özveriyle çalışan tüm hemşire kardeşlerimizin bu özel günde içtenlikle kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu bir yaşam diliyorum” dedi.

Konuşmadan sonra ise öğrenciler tarafından hazırlanan günün anlam ve önemini belirten şarkılar, şiirler, tiyatro gösterileri ve son olarak ise halk oyunları davetlilere sunuldu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ