https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

TEOGMATİNG Devam Ediyor

  • 19 Temmuz 2017
  • 1.448 kez görüntülendi.
TEOGMATİNG Devam Ediyor

TEOGMATİNG Devam Ediyor

Dinar Ünal Yılmaz Kolejinde TEOGMATİNG programı adı altında TEOG sınavlarına yönelik matematik ve İngilizce kurslarını şimdi de Türkçe dersleri eklendi. 3 Temmuz 2017 itibariyle başlayan ve 25 Ağustos 2017 tarihine kadar devam edecek olan TEOGMATİNG programında öğrencilere teke tek özel derslerde veriliyor.

 

kurslarla ilgili gazetecilere açıklama yapan Özel Ünal Yılmaz Koleji Müdürü Ünal Yılmaz, TEOG sınavlarındaki en büyük eksikliğin Matematik ve İngilizce olduğunu bu nedenle de bu kursları açmayı uygun gördüklerini belirterek şunları söyledi, “İngilizce ve Matematik kurslarımızı açarak öğrencilerimizi şimdiden TEOG sınavlarına hazır bir hale getirmeyi hedefliyoruz. Hafta içi her gün saat 09:00’dan 13.00’a kadar eğlenceli ve sosyal etkinlikli olarak devam eden kurslarımızda öğrencilerimiz hem eğlenip aynı zamanda da derslerini en iyi şekilde öğreniyorlar. Kolejimizde TEOGMATİNG programı adı altında başlatmış olduğumuz kurslarımıza okulumuz dışından da 8. sınıf öğrencilerimiz katılabilirler. Matematik öğretmeni Hanım Şahin, İngilizce Öğretmeni Aala Elnasan önderliğinde kurslarımız verilmektedir. Çok fayda sağlayacağına inandığımız kurslarımız Dinarlı bütün çocuklarımıza açıktır. Dinar ve bölgesinden bütün öğrencilerimiz gelip katılabilirler” dedi.

Bire Bir Ders Veriliyor

Okul Müdürü Ünal Yılmaz TEOGMATİNG kurslarına Türkçe derslerinin de öğrencilerin isteği üzerine eklendiğini diğerine göre geri kalmış olan bir öğrenciye ikinci bir öğretmen ile bire bir özel bir odada kurs verildiğini söyledi. Yeni dönemde TEOG sınavlarında yeniden başarılı olmak için gece gündüz çalıştıklarını da kaydeden Yılmaz, “Ne yapıyorsak öğrencilerimiz için ve aileleri için yapıyoruz. Onları başarılı olması bizleri çok mutlu ediyor. Bu nedenle kurslarımız bütün hızıyla devam ediyor” dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ