Yıl Sonu Karne Töreni

  • 09 Haziran 2018
  • 1.785 kez görüntülendi.
 Yıl Sonu Karne Töreni

Yıl Sonu Karne Töreni

İlçemiz Dinarda Okul öncesi, ilkokul , ortaokul ve Liselerde okuyan 9650 öğrenci 8 Haziran 2018 tarihi itibariyle yıl sonu karnelerini aldılar, ilçe Kaymakamı Sayın Mustafa Sahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan TAHTAOĞLU Karne dagıtım töreni dolasıyla ilçemiz Cengiz Topel ilkokulunda okuyan öğrencilerin
sınıflardaki karne dağıtım törenine katılarak öğrencilere karnelerini verdiler.

İlçemiz Kaymakamı Mustafa ŞAHIN  2017-2018 eğitim öğretim yılının son zili çaldı. Tüm yurtta karne heyecanı yaşanırken, ilçemizde de aynı heyecan yaşanmaktadır.  Oldukça yoğun ve yorucu bir eğitim öğretim yılının sonuna daha geldik  2017-2018 Eğitim Öğretim yılının verimli ve sorunsuz bir eğitim-öğretim yılı olarak geride kalmasından dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne,  okul müdürlerine öğretmenlere, velilere ve öğrencilere teşekkür etti.

Kaymakam Mustafa ŞAHIN; Öğrencilere tavsiyelerde bulunarak, Örencilerimizin yaz tatilinde bol bol kitap okumalarını ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzce düzenlenecek olan  yaz sporu kurslarına  gitmelerini, aileleriyle , sevdikleriyle doya doya tatil geçirmelerini istedi. Mustafa Sahin, Öğrenci başarısında velilerin payının öneminin altını çizerek, öğretmen ve öğrencilere iyi tatil dileklerinde bulundu.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ