Zafer-İN Operasyonu Kamu Kurumu Personeli Eğitimleri…

  • 30 Mart 2017
  • 1.176 kez görüntülendi.
Zafer-İN Operasyonu Kamu Kurumu Personeli Eğitimleri…

Zafer-İN Operasyonu Kamu Kurumu Personeli Eğitimleri…

 

KURUMSAL GELİŞİM EĞİTİMİ;

 

“TR33 Bölgesi’ndeki Kamu Çalışanları için Kapasite Geliştirme Programları” çerçevesinde düzenlenen Kamu Yönetimindeki Yeni Gelişmeler Eğitimi 21-22-23 Mart 2017’de Afyonkarahisar’da İkbal Otel’de düzenlendi.

Eğitmenliğini Ayşe Sevindik’in yaptığı eğitimde, katılımcılar organizasyonel yapılandırma ve modeler, organizasyon ve süreç bilgisi, hiyerarşik ve hiyerarşik olmayan modeler, karar verme süreci ve aşamaları, kurumsal bütünlük, kültürel farklar, kurum kültürü, kurumsal iletişim çalışmaları, Kurum Koçluğu, Toplam Kalite ve Yeni Kamu Anlayışı, STK ve özel sektörler ile Devlet arası koordinasyon konularında bilgilendirildiler.

Eğitime Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Ticaret Sicil Müdürü Feden KUM ve DİTSO Ticaret Sicil Müdür Yrd.Suat AKER Katıldılar.

Eğitimler Dinar TSO, Afyonkarahisar İŞKUR, Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Afyonkarahisar SGK, Afyon Kocatepe Üniversitesi, Afyonkarahisar TSO, Afyonkarahisar Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Emirdağ OSB’den 22 katılımcıyla gerçekleşti.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ