https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Engelleri Birlikte Aşıyoruz

  • 12 Mayıs 2023
  • 60 kez görüntülendi.

Engelleri Birlikte Aşıyoruz

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla bir dizi anlamlı ziyaretler gerçekleştirdi.

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, İlk olarak Dinar Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Engelliler Derneği Başkanı Seydi Özkurt ve yönetiminin yer aldığı ziyarette; Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Engelliler haftasını kutlayarak; Yürekleri sevgi dolu engelli vatandaşlarımızın 10-16 Mayıs Engelliler Haftasında engellilerin yaşadığı sorunlara karşı toplumsal duyarlılığımızın artmasına vesile olmasını dileyip, tüm engelli vatandaşlarımızın aileleri ile birlikte huzur ve mutluluk içerisinde hayatlarını sürdürmelerini temenni etti.

“ENGELLİ ÇOCUKLARIMIZI UNUTMADIK”

Dernek ziyaretinin tamamlanmasının ardından Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, ilçemizde faaliyet gösteren Özel Yeni Renk Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine akabinde ise Özel Öncü İletişim Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezine ziyaret gerçekleştirerek kurum yetkililerinden engelli çocuklarımıza yapılan eğitim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde eğitim gören öğrencilerimize belediyemiz tarafından çeşitli ikramlar yapılmasıyla ziyaret son buldu.

    

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ