https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Gazi Mehmet Çavuş Mahallesi’nin tapu sorunu çözülüyor

  • 17 Eylül 2021
  • 182 kez görüntülendi.

Gazi Mehmet Çavuş Mahallesi’nin tapu sorunu çözülüyor
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın yerel seçimlerden önce Gazi Mehmet Çavuş Mahallesi halkına 18 uygulamasıyla ilgili vermiş olduğu söz doğrultusunda çalışmalar başlatıldı.
Gazi Mehmet Çavuş mahalle sakinlerinin yıllardır yaşadığı bir sorun olan tapu sorunu 18 uygulaması ile çözüme kavuşacak.
18 Uygulaması öncesi Gazi Mehmet Çavuş Mahallesi Muhtarı Niyazi Yılmaz ve mahalle sakinleri ile Belediye Meclisi toplantı salonunda bir araya gelen Belediye Başkanımız Nihat Sarı 18 uygulaması ve sonrasındaki tapu süreci ile ilgili görüşme gerçekleştirdi.

Yapılacak olan 18 uygulaması ile tapu sorunun çözüme kavuşacağını ifade eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Gazi Mehmet Çavuş mahallemizde seçim döneminde gerçekleştirdiğimiz ziyarette mahalle sakinlerimizden tapu ile ilgili sorunlarının olduğunu not almış ve göreve geldiğimizde tapu sorununu çözüme kavuşturacağımızın sözünü vermiştik. İnşallah Gazi Mehmet Çavuş mahallemizin yıllardır yaşamış olduğu tapu sorunu tarih olacak. Belediye olarak gerekli çalışmalarımız ilgili birimimiz tarafından takip edilecek ve sizlerin yapması gerekenler tarafınıza bildirilecektir. Şimdiden Gazi Mehmet Çavuş Mahallesi sakinlerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Görüşmede Mahalle Muhtarı Niyazi Yılmaz ve mahalle sakinleri uzun yıllardır mahallede büyük bir sorun olan tapu sorununu çözmesi dolayısıyla Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ettiler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ