https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Gençlerimizin Bayramını coşku ve heyecanla kutladık

  • 21 Mayıs 2023
  • 63 kez görüntülendi.

Gençlerimizin Bayramını coşku ve heyecanla kutladık

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, ilçemizde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız dolayısıyla düzenlenen etkinliklerde geleceğimizin teminatı gençlerimiz ile bir araya gelerek Bayramlarını kutladı.

Cumhuriyet Meydanımızda düzenlenen çelenk sunma töreni ile başlayan programda Gençlik ve Spor Müdürlüğü çelenginin Atatürk Büstüne bırakılmasının ardından Saygı duruşunda bulunularak Belediye bandomuz eşliğinde İstiklal Marşımız okundu.

“GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİRDİK”

Çelenk Sunma törenin akabinde ise Cumhuriyet Meydanımızdan Belediyemiz Kapalı Spor Salonuna kadar Dinar Kaymakamımız Kemal Duru, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, protokol üyelerimiz ve geleceğimizin teminatı gençlerimizin eşliğinde 45 Metre uzunluğunda Şanlı Türk Bayrağımız ile Gençlik Yürüyüşümüzü gerçekleştirdik.

“GENÇLERİMİZİN BAYRAMINI KUTLADIK”

Gençlik yürüyüşümüzün tamamlanmasının ardından Belediyemiz Kapalı Spor Salonunda kutlama programı başladı. Saygı duruşunda bulunulması ve akabinde belediye bandomuz eşliğinde İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Dinar Kaymakamımız Kemal Duru ile birlikte gençlerimizin bayramını kutladı.

Programın devamında ise günün anlam ve önemini belirten konuşmalar gerçekleştirildi. Konuşmaların ardından ise öğrencilerimiz tarafından Şiirler seslendirilirken, Dinar Gevher Nesibe MTAL okulu halk oyunları ekibi ve Kır Efeler Halk Oyunları ekibi tarafından halk oyunu gösterisi sergilendi. Protokol üyelerimiz ve vatandaşlarımız tarafından halk oyunları gösterileri büyük bir beğeniyle izlendi.

“BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞAN TAEKWONDO TAKIMIMIZ SAHNE ALDI”

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın destekleriyle faaliyete geçen ve her geçen gün yeni bir başarıya imza atan Belediyemiz Taekwondo Takımı tarafından gösteri gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen gösteri protokol üyelerimiz ve vatandaşlarımız tarafından büyük bir beğeni topladı.

“DERECEYE GİREN ÇOCUKLARIMIZI ÖDÜLLENDİRDİK”

Kutlama programının sonunda Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, İlçe Kaymakamımız Kemal Duru ve Cumhuriyet Başsavcısı Emre Vurmaz ile birlikte 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla ilçemizde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ederek, öğrencilerimize ödüllerini takdim etti.

   

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ