https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Gençlik Meclisimiz Faaliyetlerini sürdürüyor

Gençlik Meclisimiz Faaliyetlerini sürdürüyor

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatlarıyla gençlerimizin de yerel yönetimlerde söz sahibi olması adına kurulan Dinar Belediyesi Gençlik Meclisi faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

“SAHİPSİZ SOKAK HAYVANLARI BAKIM VE GEÇİCİ REHABİLİTASYON MERKEZİNE ANLAMLI ZİYARET”

Bugün ilk olarak Belediyemiz Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Geçici Rehabilitasyon Merkezine ziyaret gerçekleştirerek, merkezimizde bulunan sahipsiz sokak hayvanlarına mama bırakan gençlerimiz can dostlarımızla keyifli zamanlar geçirdi.

Çoğu ilde bile bulunmayan Rehabilitasyon Merkezimizin ilçemizde olmasının büyük bir avantaj olduğuna değinen Gençlik Meclisi Üyelerimiz tüm vatandaşlarımızı Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Geçici Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etmeleri için davet etti.

“MENDERES NEHRİMİZDE GENEL TEMİZLİK ÇALIŞMASI”

Dinar Belediyesi Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Geçici Rehabilitasyon Merkezi ziyareti sonrasında gençlik meclisi üyelerimiz “Her Şey Senin Elinde Nehrini Temiz Tut” sloganı kapsamında Menderes Nehri Projemizin tamamlanan kısmında genel temizlik çalışması gerçekleştirdi.

“GENÇLERİMİZDEN ÇAĞRI”

Menderes Nehrinde gençlerimiz tarafından yapılan temizlik çalışması sonrasında Gençlik meclisi üyelerimiz vatandaşlarımıza nehrimize çöp atmamaları noktasında çağrıda bulunarak, temizlik ekipmanlarının temininde ve ziyaretin gerçekleşmesi başta olmak üzere gençlerimize her zaman destek veren Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ettiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ