https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2021/03/74f99d44-ac43-44fe-93c9-f36f057a4150.jpg

Dinar’da Yeni Nesil Fotoğrafçılık

Dinar’da Yeni Nesil Fotoğrafçılık

Dinar’da Yeni Nesil Fotoğrafçılık

İlçemiz de Profesyonel Düğün Fotoğrafçılığı alanında başarıyla faaliyet gösteren ve Dinar da Düğün Fotoğrafçılığına başka bir boyut kazandıran Ozanlar Dijital Fotoğrafçılık işletme sahibi Emrah GÜVEN ile Yeni Nesil Fotoğrafçılık üzerine söyleşide bulunduk.
Emrah GÜVEN;
Fotoğrafçılık hakkında herkesin kendine göre mutlaka bir tanımlaması vardır. Benim için ise en gerçekci tanımı;Yaşanan herhangi bir anı en güzel şekilde içine duygularımızı da katarak görüntülemektir. Geriye,ancak o zaman kalıcı eserler bırakabiliriz.Fotoğrafçılığın da kendi içinde çeşitli alanları vardır. Mesela doğa fotoğrafçılığı,Manzara Fotoğrafçılığı,  Portre ve Düğün fotoğrafçılığı vs gibi. Şunun da iyi bilinmesi gerekir ki Fotoğrafçılık sabit bir konuya ve belli bir standarda bağlı kalmak demek değildir. Gelişen günümüz teknolojisini sürekli takip ederek,Farklı kompozisyonları deneyerek beklentilere karşılık vermeyi de gerektirir.Ne kadar yaratıcı ve farklı olursak o kadar güzel ve sanatsal işlere imza atabiliriz.
Memleketimize, kendi meslek dalımızda elimizden gelen hizmetin en iyisini vermeye çalışıyoruz.Fotoğrafçılık özveri,disiplin ve de herşeyden önemlisi geniş bir hayal gücüne sahip olmayı gerektirir. Bunların yanın da bir işte başarılı olmak için kendine güvenmeyi de gerektirir. Bu vesileyle benim fotoğrafçılığa meraklı genç kardeşlerime tavsiyem;Kendilerine güvenmeleri,istekli olmaları ve de inandıkları yolda önlerine çıkacak engelleri,Tecrübe kazanımları ile aşacaklarına inanmalarıdır.
Geriye ömür boyu konuşulacak ve sıkılmadan bakılacak başarılı fotoğraflar bırakmak için, Özveriyle çalışmaya ve öğrenmeye açık olmalarıdır.
Gençlerimize hangi meslek dalında olursa olsun sahip çıkarsak,onlara birseyler kazandırırsak aslında Dinar’ımıza hizmet etmiş oluruz. Potansiyel iş gücünün farkına varırız.İşsizliği azaltıp doğru meslek seçimine katkıda bulunuruz. Kısacası buradan Anne ve Babalara sesleniyorum; Çocuğunuz Fotoğrafçılığa meraklı ve ilgili ise lütfen arkalarında durun ve destekleyin. Aslında bu her meslek dalı için geçerli bir durumdur.
Onları başarabileceklerine inandırıp,peşinde koştukları hayallerine kavuşmaları için, onlara güvendiğinizi hissettirerek inandıkları yolda emin adımlarla yürümelerine ve başarılı olmalarına imkan tanıyın. Çünkü bana da bu güveni veren ve bana her zaman inanan, destekleyen bir ailem oldu. Özellikle de çocukluğundan beri esnaflığın içinde olan ve hayallerini gerçeğe dönüştüren,memleketine karşı dürüst bir esnaflık duruşu sergileyerek başarı ile hizmet eden babam Mustafa GÜVEN’e bana her zaman güvenip destek olduğu ve başarabileceğime inandığı için sonsuz teşekkür ederim.
Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ